Winkelmand

Light Bee X / L1e Achterbrug

Lees meer

Uitverkocht

Lees meer

Uitverkocht

Lees meer

Uitverkocht

Lees meer

Uitverkocht

Lees meer

Uitverkocht

Beschrijving

2)            FB05-005-10-15-22-2       Washer (Φ10*Φ15*Φ22-2)

3)            B3-002-05-010-F0             Screw (M5*10)

4)            Z-6000-2Z-26-10-08         Rr. Fork Bearing

5)            32120-YQ2A-0000             Mid. Shaft Sleeve Guard (Plastic)

6)            B2-001-06-F2      Nut (M6)

7)            B1-004-06-035-F0             Bolt (M6*35)

8)            61210-YQ2A-0000             Tensioner

9)            B3-002-05-010-F0             Screw (M5*10)